Next Upcoming Event
hrs
mins
secs

Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Dąbrówce powstała dokładnie 1 sierpnia 2012 roku. Swoim zasięgiem obejmuję: Dąbrówkę, Palędzie i Osiedle „Dąbrówka – Leśna Polana” w Dopiewcu.  Parafia należy do dekanatu przeźmierowskiego.

W tej chwili miejscem sprawowania kultu jest kaplica, która znajduję się w części Domu Parafialnego. Tak będzie do czasu wybudowania kościoła. Wspólnota nasza w  większości składa się z małżeństw posiadających kilkuletnie dzieci lub dzieci w wieku szkolnym.

W parafii systematycznie powstają grupy duszpasterskie. Duszpasterstwem w parafii zajmuję się dwóch księży – Proboszcz i Wikariusz. Wspierają ich osoby świeckie. Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w aktywne  budowanie naszej wspólnoty parafialnej!