Jesteśmy grupą młodzieży chcących pogłębiać swoją wiedzę na temat Pisma świętego, katechizmu Kościoła Katolickiego oraz zastanowić się nad miejscem młodych chrześcijan we współczesnym świecie – wspólnie rozmawiamy o wierze w życiu młodych. Nie brakuje również spotkań integracyjnych o bardziej luźnym charakterze. Osoby z duszpasterstwa angażują się również jako animatorzy w przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania.

Spotykamy się 2 razy w miesiącu w niedzielę o 19:30 – zazwyczaj w 2 i 4 niedzielę miesiąca. Animujemy również śpiew na Mszy Świętej w Pierwszy Piątek miesiąca o godz. 19.30 oraz Adorację Najświętszego Sakramentu przed Mszą Świętą.  Wywodząca się z Duszpasterstwa Schola prowadzi w jedną niedzielę miesiąca (zazwyczaj w 2 niedzielę miesiąca) śpiew na Mszy Świętej o godz. 18.30.

W okresach Adwentu i Wielkiego Postu organizujemy weekendowe wyjazdy rekolekcyjne, a w czasie wakacji tygodniowy wyjazd modlitewno-integracyjny.

Do duszpasterstwa zapraszamy młodzież po sakramencie bierzmowania. Opiekunem grupy jest ks. Karol.

Terminy najbliższych spotkań:

Niedziela 24.04 – godz. 19:30