Ogłoszenia duszpasterskie w Niedzielę Wielkanocną.

Ogłoszenia duszpasterskie w Niedzielę Wielkanocną

Dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej udzielona przez Księdza Arcybiskupa obowiązuję do odwołania.

Msze święte o godz. 10.00 i 11.30  w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny oraz  w  niedzielę 19 kwietnia będą transmitowane przez internet.

Dzisiaj i jutro od godz. 15.00 do 17.00 istnieje możliwość przyjęcia Komunii świętej. Proszę pamiętać o zasadach bezpieczeństwa – pięć osób w kaplicy.

Msza święta od wtorku do soboty o godz. 17.30 i 18.30

W Mszach świętych uczestniczą tylko osoby, które wcześniej  skontaktowały się z księdzem.

Przypominam, że do niedzieli 19 kwietnia we Mszy świętej może uczestniczyć nie więcej, niż pięć osób.  Dlatego proszę, aby osoby, które zamówiły intencje mszalną potwierdziły  kilka dni wcześniej swój udział lub informowały o swojej nieobecności albo o rezygnacji z zamówionej intencji. Jest również możliwość przesunięcia na późniejszy termin. Intencje na cały rok można zamawiać telefonicznie lub meilowo.

W święta nie ma spowiedzi. Po świętach można się wyspowiadać po wcześniejszym umówieniu się z duszpasterzem.

W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuję nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Biuro parafialne zamknięte. W pilnych sprawach proszę się kontaktować z księdzem proboszczem.

Pierwsza Komunia święta została przeniesiona z maja na wrzesień.  Proszę, aby rodzice  zapoznali się z informacjami podanymi na stronie internetowej parafii.

Do zakupu jest świąteczny numer Gościa Niedzielnego.

Dziękuję za  ofiary wpłacane na konto parafii i za ofiary składane do skarbony na budowę kościoła.

Kontakt do parafii:

Ksiądz Proboszcz: proboszcz@dabrowkaparafia.pl        tel. 602 500 442