Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 7 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 7  marca.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00   W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

We wtorek o godz. 20.00 zapraszam na Nabożeństwo Słowa z katechezą wielkopostną. Na zakończenie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 17.30 – dla dzieci, 19.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15

W tygodniu spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas 8    Spotkania odbędą się w kaplicy:

– Grupa 1 we wtorek o godz. 17.00

– Grupa 2 w środę o godz. 17.00

– Grupa 3 w czwartek o godz. 17.00

Zebranie Parafialnego Zespołu Caritas w środę o godz. 20.15

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Gość Niedzielny – extra o św. Józefie ( cena 9 zł ), Mały Gość, Mały Przewodnik.

Jest do zakupu również Modlitewnik dla dorosłych ( cena 20 zł ).

W sobotę 20 marca Ksiądz Arcybiskup Stanisława Gądecki na Mszy Świętej o godz. 17.00 poświęci kamień węgielny, który zostanie  wmurowany w mur naszego kościoła. W uroczystości z powodu obostrzeń epidemicznych będą mogli uczestniczyć tylko zaproszeni przedstawiciele naszej parafii. W tym dniu ( 20 marca ) nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.30

Cały czas w związku z obostrzeniami obowiązuję w czasie Mszy Świętej i nabożeństw obowiązek zakrywania ust i nosa.