Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 30 stycznia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 30  stycznia.

W środę obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego ( Matki Bożej Gromnicznej ). Msza Święta o godz. 10.00 i 18.30  Proszę przynieść świece.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca:

– Msza Święta o 18.30 i 19.30

– Spowiedź od 12.00 do 13.00,  od 15.00 do 18.30, od 19.00 do 19.30

– Komunia Święta w czasie spowiedzi będzie udzielana co ok. 15 minut

– Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30

Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 8.00  Po Mszy Świętej modlitwa różańcowa.

Za tydzień w niedzielę różaniec o godz. 8.00

Nowenna do św. Józefa w intencji rodzin i małżeństw po Mszy Świętej w środę.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00 W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Próba scholii w piątek o 20.00 w kaplicy.

Chórek dziecięcy zapraszamy do śpiewania za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30  Próba dwadzieścia minut wcześniej.

Polecam Przewodnik Katolicki ( z modlitewnikiem ), Gość Niedzielny.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych ( po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo )

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie ( 602 500 442 ) lub e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

W piątek zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Dziękujemy rodzinom, które w tym roku przyjęły kolędę. Dziękujemy za wspólną modlitwę, spotkanie i za złożone ofiary, które zostały przeznaczone na budowę kościoła.

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła. Cały czas spłacamy należności związane z budową kościoła w ubiegłym roku. Prosimy o ofiarność.

Przypominamy o obowiązku zakrywania w kaplicy podczas Mszy Świętej i nabożeństw ust i nosa.

Zapraszam do uczestnictwa w weekendowych rekolekcjach dla naszych parafian w Pniewach w dniach 11 – 13 lutego ( piątek wieczór do niedzieli przedpołudnia). Rekolekcje poprowadzi ks. Proboszcz przy pomocy Sióstr Urszulanek. W czasie rekolekcji skupimy się na temacie Mszy Świętej. Będzie również okazja do poznania Sanktuarium w Pniewach. Koszt 140 złotych od osoby. Zapisy i informacje u ks. Proboszcza.

W sierpniu planujemy wraz z kilkoma innymi parafiami zorganizować autokarową Pielgrzymkę do Sanktuariów Węgier i Rumunii. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na stronie parafii ( duszpasterstwo dorosłych – pielgrzymki ). Informacje i zapisy u ks. Proboszcza.