Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 3 kwietnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 3  kwietnia.

We wtorek podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 ks. bp Jan Glapiak udzieli młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź dla młodzieży oraz świadków w poniedziałek od godz. 19.00 do 20.00

Z powodu Bierzmowania nie będzie we wtorek Mszy Świętej o godz. 18.30  Nie będzie również spowiedzi. Zapraszamy w tym dniu na Msze Świętą o godz. 8.30

Msza Święta w pozostałe dni tygodnia o godz. 18.30  Spowiedź od godz. 18.00 do 18.25

W sobotę zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi przed Wielkanocą.  Będzie spowiadało kilku kapłanów. Spowiedź w godzinach:

14.30 do 16.00;  16.30 – 17.30;  19.30 – 20.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Nowenna do św. Józefa po Mszy Świętej w środę.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 17.30 dla dzieci i 19.00

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.20

Msza Święta dla chorych z możliwością przyjęcia  Sakramentu Namaszczenia Chorych w sobotę o godz. 10.00   Dwadzieścia minut wcześniej okazja do spowiedzi.

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek wyjątkowo od godziny 11.00  Proszę zgłaszać chorych do ks. Proboszcza.

Zapraszamy na spotkania:

– Krąg Biblijny w czwartek o godz. 20.00 w salce

– Próba scholii w piątek o godz. 20.00 w kaplicy

– Zbiórka dla wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Planujemy jednodniowy wyjazd z parafii do Łodzi – śladami św. Faustyny. Plan na stornie parafii: duszpasterstwo dorosłych – wycieczki oraz  w gablocie ogłoszeń.  Osoby zainteresowane mogą się już zapisywać.

Lektorzy są proszeni  po Mszy Świętej o przyjście dzisiaj do zakrystii.

Za tydzień  Niedziela Palmowa. Przed każdą Mszą Świętą młodzież rozprowadzać będzie za dobrowolną ofiarą palemki. Podczas każdej Mszy Świętej poświecenie palemek.

Również za tydzień po każdej Mszy Świętej będzie okazja do nabycia repliki naszego krzyża z kaplicy jako cegiełki na budowę kościoła.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Gość dla dzieci.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych ( w zakrystii po Mszy Świętej, drogą e-mail lub telefonicznie ).

Dzisiaj w niedzielę o godz. 19.30 w naszej kaplicy odbędzie się koncert kwartetu smyczkowego – CLASSIC QUARTET.  Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

…………………………………………………………………………………….

Sołtys Dąbrówki i Rada Sołecka Dąbrówki zapraszają na warsztaty wielkanocne przed Niedzielę Palmową, które odbędą się w salce przy kaplicy w czwartek 7 kwietnia o godz. 11.00

W sobotę dnia 9 kwietnia w godz. 10.00 do 13.00  Rada Rodziców działająca w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dąbrówce organizuje 7 już edycję imprezy rodzinnej „Pchli Targ. Nie potrzebujesz ? Wymień, sprzedaj, oddaj !”. Na targu można kupić i sprzedać praktycznie wszystko. Stoiska dla wystawców w cenie 20 zł, bilet wstępu dla odwiedzających 1 zł od osoby. Rada Rodziców serdecznie zaprasza !