Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 3 grudnia

– od poniedziałku do piątku o godz. 6.30

– w sobotę o godz. 8.00

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do mszy świętej o godz. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek od godz. 9.00

W piątek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP   Msza święta w tym dniu o godz. 6.30, 11.30 i 18.30    Po mszy o godz. 11.30 odmówimy różaniec oraz będzie okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00     Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuję post.

W tym tygodniu odbędą się katechezy dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Proszę, aby dzieci na katechezę przyniosły różaniec.

Młodzież z klas III Gimnazjum zapraszam na spotkanie przed sakramentem bierzmowania:

– w poniedziałek o godz. 19.15

– w czwartek o godz. 19.15

Dzisiaj po mszy świętej można nabywać opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas.

Parafialny Zespół Caritas przygotowuję pomoc świąteczną dla potrzebujących z naszej parafii oraz dla potrzebujących z innych parafii. Lista produktów, które można przynosić do paczek znajduję się na kartkach, które dzisiaj są rozdawane po mszach świętych oraz na stronie internetowej i w aplikacji.

Za tydzień w niedzielę młodzież będzie rozprowadzać sianko na stół wigilijny.

Zachęcam do zakupu Przewodnika Katolickiego oraz Gościa Niedzielnego.

Spowiedź z udziałem księży z dekanatu odbędzie się w sobotę 16 grudnia w godzinach: 9.00 -10.30;  14.30 – 16.00;  16.30 – 18.00