Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 28 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 28  marca.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami podczas Mszy Świętej w naszej kaplicy może przebywać  maksymalnie 25 osób.  Należy też zachować 1,5 m – dystansu  między osobami w kaplicy oraz na zewnątrz.  Wszyscy są zobowiązani do zakładania maseczki. W kaplicy prosimy zajmować miejsca w ławkach oznaczone zieloną kartką oraz na krzesłach. W ławce może siedzieć tylko jedna osoba, dotyczy to również wszystkich członków rodziny. Jeśli wyznaczone miejsca będą już zajęte prosimy o opuszczenie kaplicy.  Proszę też w związku z zaistniałą sytuacją nie przychodzić w tym trudnym czasie na Msze Świętą z małymi dziećmi, ponieważ dzieci są wliczane do liczby wiernych, którzy mogą przebywać w kaplicy. Proszę rodziców o zrozumienie. Zarówno władze kościelne jak i państwowe proszą o przestrzeganie obowiązujących zasad. Ksiądz Proboszcz jest osobiście odpowiedzialny za przestrzeganie wszystkich zasad i norm podczas Mszy Świętych i nabożeństw.

Dzisiaj ostatnie w tym roku Gorzkie Żale o godz. 16.15

W poniedziałek, wtorek i środę:

– Msza Święta o godz. 18.30

– Spowiedź w godzinach: 10.00 – 11.0017.00 – 18.2519.00 – 20.00

– adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do 20.00

Polecam Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny. Do zakupu jest również modlitewnik dla dorosłych.

Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. Składka z Niedzieli Wielkanocnej           ( pierwsza niedziela miesiąca ) zostanie przeznaczona na budowę kościoła.

Rozpoczęło się malowanie kaplicy. Prace są tak prowadzone, aby kaplica cały czas mogła być otwarta.