Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26 listopada.

Msza Święta codziennie o 18.30

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

( ks. Proboszcz spowiada w poniedziałek, środę, piątek, sobotę oraz w czwartek podczas adoracji, ks. Wikariusz we wtorek, i czwartek  ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

W poniedziałek i wtorek o 19.30 zebranie dla rodziców dzieci komunijnych        ( podział na dwie grupy jest podany na stronie internetowej ).

W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca:

– Msza Święta o godz. 10.00 i 18.30

– Spowiedź od 9.30 do 10.00 i od 16.00 do 18.30

– Adoracja od 17.30 do 18.30

– Komunia Święta będzie udzielana od 16.00 do 17.30 co ok. 15 minut

Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i różaniec w sobotę o godz. 8.00  Po różańcu spotkanie dla Wspólnoty Żywego Różańca w salce.

Za tydzień w niedzielę różaniec o godz. 8.00

Zapraszam na spotkania grup duszpasterskich:

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Eucharystyczny Ruch Młodych  w piątek o 17.30

– Próba scholii w piątek o 19.30

– Chórek dziecięcy ma próbę w sobotę o 10.00

– Spotkanie Duszpasterstwa młodzieży w niedzielę o 19.30

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki ( z modlitewnikiem na grudzień ), Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Przypominam o zapisach na przyjęcie kolędy. Proszę, aby do dzisiaj zgłaszali się w sprawie przyjęcia kolędy parafianie z Dąbrówki. Od jutra – przez najbliższy tydzień – proszę, aby zgłaszali się parafianie z Osiedla Leśna Polana w Dopiewcu.  Wystarczy zgłoszenie wysłać sms na telefon parafii ( 602 500 442 ) lub napisać maila. Można też włożyć kartkę z napisanym adresem do pudełka na regale z książkami. Więcej o kolędzie na stronie parafii w aktualnościach.

Po Mszy Świętej można zakupić książki dla dzieci i dorosłych.

Parafialny Zespół Caritas pragnie pomóc przed Świętami Bożego Narodzenia najbardziej potrzebującym z naszej parafii oraz z terenu naszej gminy i potrzebującym z innych parafii. Dzisiaj przed kaplicą są rozdawane kartki z listą produktów i artykułów, które można przynosić do 17 grudnia.

Za tydzień w niedziele rozpoczynamy adwent. Po Mszy Świętej będą rozprowadzane opłatki i świece Caritas.