Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26 grudnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 26  grudnia.

Msza Święta od poniedziałku do czwartku o godz. 8.30 i 18.30

Spowiedź od poniedziałku do czwartku od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Msza Święta w piątek  31 grudnia o godz. 17.00   Po Mszy Świętej nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego.

Ksiądz Arcybiskup udzielił wszystkim wiernym naszej Archidiecezji dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 31 grudnia.

Msza Święta 1 stycznia w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi:

10.00, 11.30, 12.45, 15.30, 18.30

Na stronie parafii jest umieszczony plan kolędy dla Dąbrówki i Palędzia. Przypominam, że plan obejmuje tylko te rodziny, które wcześniej zaprosiły księdza z wizytą duszpasterską. Parafianie z Osiedla Leśna Polana w Dopiewcu, którzy chcą przyjąć kolędę mogą się zapisywać do końca grudnia  proboszcz@dabrowkaparafia.pl lub sms 602 500 442  Więcej informacji na temat tegorocznej kolędy na stronie parafii.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub e-mail.

Zachęcamy do nabycia ciekawego świąteczno – noworocznego wydania „Gościa Niedzielnego” z cennym dodatkiem, którym jest płyta CD z czterema Ewangeliami z serii Biblia Audio.  To pierwsza z dwunastu płyt, kolejne będą raz w miesiącu w 2022 roku dołączane do „Gościa”. Świąteczny „Gość Niedzielny” o powiększonej objętości kosztuje 10 zł.

Polecamy również Przewodnik Katolicki.

Składka z przyszłej niedzieli ( 2 stycznia ) przeznaczona na budowę kościoła. Przypominam, ze cały czas regulujemy płatności za prace wykonane w minionym roku.

Już dzisiaj zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Capelli Zamku Rydzyńskiego w piątek 7 stycznia o godz. 19.15