Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 24 października.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 24  października.

Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca:

– od poniedziałku do soboty o godz. 18.00

– w niedzielę o godz. 8.00

Spowiedź:

– w poniedziałek i wtorek od godz. 17.45 do 18.00

– od środy do soboty od godz. 18.00 do 18.25

Nowenna do św. Józefa w środę po Mszy Świętej.

Adoracja Najświętszego  Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Pierwsze spotkanie przygotowujące  do sakramentu bierzmowania dla uczniów z klas VIII odbędzie się w środę 3 listopada o godz. 19.00 w kaplicy. Młodzież już dzisiaj w zakrystii może odebrać deklaracje zgłoszeniowe.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość. Jest również do nabycia książeczka pt. Uwolnieni z czyśćca. O pomocy wiernym zmarłym. Cena 5 złotych.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub mailowo ( proboszcz@dabrowkaparafia.pl ). W tym roku są jeszcze wolne intencje w grudniu.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Dziękuję za ofiary na budowę kościoła.

Już dzisiaj informujemy, że w Uroczystość Wszystkich Świętych w naszej parafii Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 8.30, 10.00, 11.30 i 18.30