Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 24 kwietnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 24  kwietnia.

Dzisiaj w Święto Bożego Miłosierdzia zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.00

Msza Święta w tygodniu o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Nowenna do św. Józefa po zakończeniu Mszy Świętej w środę.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w poniedziałek i wtorek o godz. 19.30 ( podział na dwie grupy jest podany na stronie internetowej parafii ).

W środę o godz. 19.00 spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas VIII ( dla tych, którzy nie byli na spotkaniu w miniony piątek).

Jeśli ktoś z chłopców chce zostać ministrantem – prosimy rodziców o kontakt w celu omówienia przygotowań.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Modlitwa różańcowa z tydzień w niedzielę o godz. 8.00

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła.

Polecam prasę katolicką.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy  Świętej w zakrystii, mailowo lub telefonicznie. W maju i czerwcu są wolne intencje w dni powszednie.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie ( 602 500 442 ) lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl