Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 23 lipca

Msza święta w tygodniu o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do mszy świętej.

Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Sakrament chrztu w sobotę o godz. 16.00     Katecheza przygotowująca w piątek o godz. 19.00 w kaplicy.

W sobotę 2 września organizujemy z naszej parafii Pielgrzymkę do Lichenia. Wyjazd autokarem. Koszt 40 zł. Zainteresowani mogą się już zapisywać.

Zachęcam do zakupu Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.

Zmarł śp. Wiesław Konecki z Dąbrówki. Msza święta pogrzebowa w naszej kaplicy we wtorek o godz. 11.30  Pogrzeb na Junikowie we wtorek o godz. 13.15

Ratownicy Drogowi Polskiego Związku Motorowego z Automobilklubu Wielkopolski zapraszają we wtorek 25 lipca na Festyn św. Krzysztofa – patrona kierowców, w godzinach 17.00 – 20.00 na placu przed kaplicą w Dąbrówce. Hasło festynu: „ Bezpieczne wakacje dla mojej Rodziny.” Co się będzie działo:

– jak przygotować pojazd do wyjazdu

– jak doposażyć apteczkę

– jak zminimalizować skutki choroby lokomocyjnej

– jak postępować w razie groźnych ukąszeń i ich następstw, czyli wstrząsów

– będzie można poćwiczyć na profesjonalnych fantomach procedurę

resuscytacji krążeniowo – oddechowej