Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 23 czerwca.

Przypominam, że w czasie wakacji nie ma w niedzielę Mszy Świętej                           o 12.45 i 15.30

Msza Święta codziennie o 18.30  W tym tygodniu będzie również Msza Święta we wtorek o 8.30

W poniedziałek obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszam na Msze Świętą o 18.30

W sobotę obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam na Msze Świętą o 8.30

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 i w czwartek od 19.00 do 20.00                    ( ks. proboszcz spowiada w  poniedziałek, środę i piątek, ks. Wikariusz we wtorek, czwartek i sobotę ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w czerwcu po Mszy Świętej w czwartek i piątek. Litania do Serca Pana Jezusa jest również odmawiana przez cały czerwiec w środę o 18.00 przy kapliczce na ul. Słonecznej w Dąbrówce.

Nowenna do św. Józefa  po Mszy Świętej w środę.

Rodziny z dziećmi zapraszamy do wspólnego wyjazdu nad zalew w Radzynach k. Szamotuł – za tydzień w niedzielę w godzinach popołudniowych. Więcej informacji i zapisy u ks. Proboszcza.

W dniach od 20- 22 organizujemy z parafii wycieczkę do Krakowa. Informacje w gablocie oraz na stronie parafii. Zapisy rozpoczęte.

Planujemy również kolejne rekolekcje parafialne w Pniewach. Tym razem skupimy się na temacie modlitwy. Rekolekcje odbędą się w dniach 25 – 27 października. Zapisy rozpoczną się na początku września.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie ( 602 500 442 ) lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny  oraz Mały Przewodnik i Mały Gość.