Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22 sierpnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22  sierpnia.

Dziękujemy ks. Szymonowi Kosmali za 6 – letnią posługę kapłańską w naszej parafii.  Wyrażamy wdzięczność za osobisty wkład ks. Szymona w budowanie naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za posługę sakramentalną i głoszenie Słowa Bożego. Szczególne podziękowania nalezą się   za pracę z ministrantami, duszpasterstwem młodzieży, z młodzieżą przygotowującą się  do sakramentu bierzmowania, za pracę z kręgiem Domowego kościoła. Życzymy ks. Szymonowi Bożego błogosławieństwa w dalszej pracy duszpasterskiej. Od 25 sierpnia ks. Szymon będzie wikariuszem w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Poznaniu.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

W czwartek obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Zapraszam na Msze Świętą o godz. 18.30

Spowiedź codziennie  od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Nowenna do św. Józefa w środę po zakończeniu Mszy Świętej.

Polecam do zakupu Przewodnik Katolicki ( z modlitewnikiem ), Gość Niedzielny.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub mailowo ( proboszcz@dabrowkaparafia.pl ).

Biuro parafialne nie ma obecnie stałych godzin otwarcia. Proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo ( proboszcz@dabrowkaparafia.pl ).

Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. W minionym tygodniu zakończyły się prace związane z położeniem stropu z drewna klejonego w głównej nawie kościoła. We wrześniu rozpocznie się kolejny etap – montaż więźby dachowej.