Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22 października.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę  22  października.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź od środy do soboty w godz. 18.00 – 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00   W poniedziałek i wtorek nie będzie spowiedzi.

( ks. Proboszcz spowiada w środę i piątek  przed Mszą oraz w czwartek podczas adoracji, ks. Wikariusz spowiada w czwartek i sobotę przed Mszą Świętą ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Modlitwa różańcowa w tym tygodniu:

– od poniedziałku do soboty o 18.00

– w niedzielę o 8.00

W czwartek na różaniec w Tygodniu Misyjnym zapraszamy wszystkie grupy różańcowe i maryjne oraz misyjne z naszej parafii: Żywy Różaniec, Różaniec Rodziców za dzieci, Ruch Szenstacki, Towarzystwo Przyjaciół Ojca Mariana Żelazka. Szczegółowe intencje Różańca w zaproszeniu w gablocie i na stronie internetowej parafii.

Zapraszamy  na spotkania grup duszpasterskich:

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Próba scholii  w piątek o 19.30 w salce

– Próba chórku dzieci w sobotę o 10.00 w salce

– Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w piątek o 17.30 ( zapraszamy

dzieci po Pierwszej Komunii Świętej ).

– Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.00

– Duszpasterstwo młodzieży ma swoje spotkanie w każdą niedzielę o 19.30

Młodzieży z klas VIII  przypominamy o przynoszeniu wypełnionych deklaracji kandydata do sakramentu bierzmowania.

Spotkanie przed sakramentem chrztu dla rodziców w piątek o 17.15

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie ( 602 500 442 ) lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl  Przyjmujemy intencje na przyszły rok.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego oraz Mały Przewodnik i Mały Gość.

Parafialny Zespół Caritas bardzo dziękuję wszystkim, którzy przynieśli dary dla przytuliska Sióstr Albertynek w Opalenicy.