Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22 maja.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 22  maja.

Za tydzień w  niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dla naszej wspólnoty parafialnej 29 maja jest  dniem odpustu parafialnego ku czci św. Urszuli Ledóchowskiej. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12.45   Przez całą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Marcina Ciesielskiego – pracującego w Łucku na Ukrainie. Ks. Marcin podczas każdej Mszy Świętej powie kazanie oraz będzie przewodniczył sumie odpustowej. Po każdej Mszy Świętej przed kaplicą zbierze ofiarę na potrzeby swojej parafii w Łucku.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Wczoraj i dzisiaj ( o 11.30 ) kolejne grupy dzieci przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej. Ostatnie dwie grupy dzieci przyjmą  Pierwszą Komunię Świętą w najbliższą sobotę.

Nabożeństwa majowe:

– od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej o godz. 18.30

– w sobotę o godz. 18.15

– w niedzielę o godz. 8.15

Nabożeństwa majowe odbywają się również od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 przy figurze Matki Bożej w Dąbrówce przy ul. Słonecznej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Dzisiaj o godz. 19.30 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Próba scholii w piątek o godz. 20.00

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.30

Planujemy dla ministrantów oraz rodziców wyjazd do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach  – 4 czerwca w sobotę. Proszę, aby w sprawie wyjazdu rodzice i ministranci kontaktowali się z ks. Łukaszem.

Spotkanie dla seniorów w czwartek o godz. 11.00

Polecam prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość oraz Mały Przewodnik – poświęcony św. Urszuli Ledóchowskiej.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy  Świętej w zakrystii, mailowo lub telefonicznie. Do końca czerwca nie ma już wolnych intencji.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie ( 602 500 442 ) lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl