Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 21 kwietnia.

Msza Święta codziennie o 18.30 oraz we wtorek o 9.00

We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha.

Spowiedź codziennie  od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

( ks. Proboszcz spowiada w poniedziałek, środę i czwartek, ks. Wikariusz we wtorek, piątek i sobotę ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Nowenna do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin w środę po Mszy Świętej.

Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek i wtorek o 19.30 ( podział na grupy jest podany na stronie parafii ).

Spotkania w tygodniu:

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Próba scholii w piątek o 19.30

– Próba chórku dla dzieci w sobotę o 10.00

– Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.00

– Duszpasterstwo Młodzieży w niedziele o 19.30

Przypominam o wakacyjnym wyjeździe ojców z synami. Więcej informacji w gablocie oraz na stornie parafii.

Dziękuje za ofiary na budowę kościoła.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Intencje można zamawiać po Mszy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie ( 602 500 442 )   lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam prasę katolicką: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Gość – Historia oraz czasopisma dla dzieci.

W ostatnią niedzielę kwietnia – 28.04.2024 roku –  zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji beatyfikacji oraz w 18 r. śmierci Sługi Bożego o. Mariana Żelazka. Msza Święta o 10.00 w kaplicy w Dąbrówce. Natomiast bezpośrednio po niej ok. 11.00 spotkanie modlitewne przy głazie pamięci w Palędziu. Zaprasza Towarzystwo Przyjaciół o. Mariana Żelazka.