Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 2 stycznia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 2  stycznia.

Msza Święta w poniedziałek i wtorek o godz. 8.30  Nie będzie w tych dniach Mszy Świętej o godz. 18.30

Msza Święta w środę o godz. 18.30  ( z Uroczystości Objawienia Pańskiego ).

W czwartek obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli ). Msza Święta o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 12.45, 15.30, 18.30

Podczas każdej Mszy Świętej poświecenie kredy i kadzidła. Przed Mszą na stoliku za krzesłami  będzie wyłożona kreda i kadzidło przygotowane przez młodzież. Ofiara za kredę i kadzidło trafi dla  Duszpasterstwa Młodzieży w naszej parafii.

W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00 do 18.30   Msza Święta o godz. 18.30

Polecamy do zakupu Przewodnik Katolicki, Mały Gość i Mały Przewodnik Katolicki.

Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych ( po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub e-mail ).

Za tydzień w niedzielę 9 stycznia gościć będziemy w naszej parafii Siostry Urszulanki z Pniew. Podczas każdej Mszy Świętej Siostry  przybliżą nam osobę św. Urszuli Ledóchowskiej – Patronki naszej parafii. Po Mszy będzie możliwość zakupu książek o św. Urszuli.

Zapraszamy na koncerty kolęd:

1. W czwartek 6 stycznia na Mszy Świętej o godz. 15.30 kolędy zaśpiewa nasza parafialna schola. Po Mszy zapraszamy na wspólne kolędowanie w kaplicy.

2. W piątek 7 stycznia o godz. 19.15 koncert kolęd w wykonaniu Capelli Zamku   Rydzyńskiego.

3.  W niedzielę 9 stycznia na Mszy Świętej o godz. 15.30 grać będzie Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo. Po Mszy koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry.

Kolęda:

Przypominamy, że w tym roku kolęda odbędzie się tylko w rodzinach, które wcześniej zaprosiły księdza z wizytą. Plan dla Dąbrówki i Palędzia jest na stronie parafii. Ksiądz z kolędą przychodzi bez ministrantów.

W tym tygodniu odwiedzimy rodziny, które nas zaprosiły z następujących ulic:

Niedziela 2 stycznia:

Ks. Proboszcz  od 16.15  – ul. Lipowa i ul. Parkowa, ok. 18.00 ul. Słoneczna.

Poniedziałek 3 stycznia:

Ks. Proboszcz od 16.00 – ul. Komornicka – numery nieparzyste.

Ks. Wikariusz  od 16.00 – ul. Komornicka – numery parzyste,

ok. 18.00 – Komornicka 42

Wtorek 4 stycznia:

Ks. Proboszcz od 16.00 – ul. Zbrojowa i ul. Palisadowa,

ok. 17.30 ul. Piastowska.

Ks. Wikariusz od 16.00 – ul. Pałacowa, ok. 18.00 ul. Koronna.

Środa 5 stycznia:

Ks. Proboszcz od 16.00 – ul. Cesarska, ok. 17.00 ul. Rycerska.

Piątek 7 stycznia:

Ks. Wikariusz od 16.00 – ul. Kolejowa – numery parzyste,

ok. 18.00 – ul. Kolejowa – numery nieparzyste.

Sobota 8 stycznia:

Ks. Wikariusz od 15.00 – ul. Azaliowa – numery  1- 21 i 2-12

ok. 16.30 Azaliowa – pozostałe numery.

………………………………………………………………………………..

Cały plan kolędy dla Dąbrówki i Palędzia jest na stronie parafii. Jeśli ktoś z parafian mieszkających na Osiedlu Leśna Polana w Dopiewcu, chce jeszcze przyjąć kolędę, to proszę się najpóźniej zgłosić do jutra. Plan dla Dopiewca pojawi się pod koniec tygodnia na stronie parafii.