Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 2 czerwca.

Zapraszam w oktawie Bożego Ciała do uczestnictwa we Mszy Świętej o 18.30 Procesja od poniedziałku do czwartku po Mszy Świętej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.15 do 20.00

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 i w czwartek podczas adoracji.                   ( ks. Proboszcz spowiada w poniedziałek, środę i piątek, ks. Wikariusz we wtorek, czwartek, piątek i sobotę ).

W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30 do 18.25 Komunia Święta będzie udzielana co kilkanaście minut.

W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Msze Świętą o 18.30  Po Mszy Świętej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje post.

W sobotę o 10.00 zostanie odprawiona Msza Święta w intencji chorych. Podczas Mszy Świętej będzie można przyjąć Sakrament Namaszczenia Chorych. Przed Mszą okazja do spowiedzi dla chorych.

Odwiedziny chorych w domach w czwartek od 9.00

Spotkanie Duszpasterstwa Mężczyzn w środę po Mszy Świętej.

Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o 19.00  w salce.

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.00  Zapraszam również kandydatów na ministrantów. Szczególnie chłopców, którzy w tym roku przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej.

Próba dla chórku dzieci w sobotę o 10.00

Za tydzień w niedzielę o 18.00 zapraszam na piknik parafialny. Jeśli ktoś z Parafian chce upiec ciasto na piknik – proszę o informacje.

Za tydzień w niedzielę przyjadą do nas klerycy Poznańskiego Seminarium. Będziemy modlić się o nowe powołania. Klerycy po Mszy Świętej przeprowadzą zbiórkę na potrzeby Seminarium.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę katolicką oraz czasopisma dla dzieci.

Polecam prasę katolicką. Przewodnik Katolicki jest z modlitewnikiem na czerwiec. Jest wydanie Gościa Niedzielnego – Extra. Są również czerwcowe wydania czasopism dla dzieci. Jest do nabycia Ewangelia według św. Marka i Mateusza w cenie 10 złotych.