Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 19 listopada.

Msza Święta codziennie o 18.30

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

( ks. Proboszcz spowiada od poniedziałku do piątku, ks. Wikariusz w sobotę ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Zapraszam na spotkania grup duszpasterskich:

– Duszpasterstwo mężczyzn w środę o 19.00

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Eucharystyczny Ruch Młodych  w piątek o 17.30

– Próba scholii w piątek o 19.30

– Chórek dziecięcy ma próbę w sobotę o 10.00

– Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.00

– Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.30

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Przypominam o zapisach na przyjęcie kolędy. Obecnie proszę, aby zgłaszali się w sprawie przyjęcia kolędy parafianie z Dąbrówki. Wystarczy zgłoszenie wysłać sms na telefon parafii ( 602 500 442 ) lub napisać maila. Można też włożyć kartkę z napisanym adresem do pudełka na regale z książkami. Więcej o kolędzie na stronie parafii w aktualnościach.

Sołtys i Rada sołecka Dąbrówki zapraszają seniorów na Andrzejki, które odbędą się  w salce parafialnej  w najbliższy w czwartek o 11.00

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o 10.00, 11.30 i 12.45 zuchenki z gromady „Gwiezdne Podróżniczki” działającej na terenie naszej parafii organizują akcję zarobkową. Dziewczynki będą rozprowadzać domowe wypieki, idealne do niedzielnej kawy. Zebrane pieniądze przeznaczą na zakup bluz, które ujednolicą umundurowanie gromady. Środki pozwolą na kupno ubrań dla każdej zuchenki.