Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 19 grudnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 19  grudnia.

Od poniedziałku do czwartku:

– roraty o godz. 6.30

– Msza Święta o godz. 18.30

Spowiedź od poniedziałku do czwartku:

– od godz. 10.00 do 11.00;   od godz. 17.00 do 18.30; od godz. 19.15 do 20.30

Nowenna do św. Józefa po zakończeniu Mszy Świętej w środę o godz. 18.30

Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek.

Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na spotkanie dzisiaj  o godz. 19.30

Dzisiaj ostatni dzień zapisów dla parafian z Palędzia, którzy chcą przyjąć kolędę: proboszcz@dabrowkaparafia.pl lub sms: 602 500 442 Można się także zapisać po Mszy Świętej w zakrystii.  Od jutra do końca grudnia mogą się zapisywać parafianie z osiedla Leśna Polana w Dopiewcu, którzy chcą przyjąć kolędę. Kolęda w Dopiewcu odbędzie się w drugiej połowie stycznia. Za kilka dni ukaże się na stronie parafii plan kolędy dla Dąbrówki i Palędzia. Plan kolędy dla parafian z osiedla Leśna Polana ukaże się na początku stycznia. Przypominam, że w tym roku kolęda odbędzie się tylko w tych rodzinach, które wcześniej zaprosiły księdza z kolędą. Parafianie z Dąbrówki mogli się zapisywać do 5 grudnia a parafianie z Palędzia do 19 grudnia.

Polecam prasę katolicką. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny ( płyta z kolędami ), Mały Gość ( z kolędami ).

Intencje mszalne można zamawiać na cały Nowy Rok.

Po Mszy Świętej można nabyć opłatki ( dobrowolna ofiara na budowę kościoła)  oraz piękne kartki świąteczne ( dobrowolna ofiara na budowę kościoła ). Ofiara za dużą świece 18 zł, za małą świecę 8,50 zł. Dochód ze świec jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc świąteczną dla potrzebujących. Parafialny Zespół Caritas przygotował ok. 100 bardzo obfitych paczek świątecznych. Obdarowaliśmy potrzebujących  nie tylko z naszej parafii ale również z dwóch innych wielkopolskich parafii, gdzie mieszka znacznie więcej osób potrzebujących. Serdeczne Bóg zapłać.

W piątek przypada Wigilia Bożego Narodzenia.  Kaplica w tym dniu będzie zamknięta.

Pasterka o godz. 22.00 i 24.00

Msza Święta w Uroczystość Bożego Narodzenia – 25 grudnia o godz.:

8.30; 10.00, 11.30, 12.45

Msza Święta w Niedzielę Świętej Rodziny – 26 grudnia o godz.:

8.30; 10.00; 11.30; 12.45; 18.30