Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 19 czerwca.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami  –  od przyszłej niedzieli ( 26 czerwca ) – nie będzie w niedzielę Mszy Świętej o godz. 12.45 i 15.30

Trwa oktawa Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna od poniedziałku do czwartku po Mszy Świętej o godz. 18.30

W czwartek nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Msze Świętą o godz. 18.30   W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

W związku z końcem roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież na Msze Świętą dziękczynną w czwartek o godz. 17.30   Wcześniej od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

Spotkanie dla rodziców przed chrztem w piątek o godz. 17.30 w kaplicy.

Polecam do zakupu Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość. Jest jeszcze do nabycia specjalne wydanie Gościa niedzielnego o cudach eucharystycznych.

Proszę, aby osoby wybierające się na wycieczkę do Spreewaldu w najbliższym tygodniu dopełniły wszystkich formalności ( płatność w złotówkach i data urodzenia ).

Jeśli ktoś z nowych Parafian nie ma poświęconego mieszkania lub domu, a nie chce czekać do kolędy, to jest możliwość spotkania i poświecenia w tygodniach wakacyjnych.  Proszę, aby zainteresowani kontaktowali się z ks. Proboszczem.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie – 602 500 442 lub e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo.