Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 18 czerwca.

W związku z rozpoczynającymi się wakacjami od przyszłej niedzieli                    ( 25 czerwca ) nie będzie Mszy Świętej o 12.45 i 15.30

Msza Święta od poniedziałku do soboty o 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

Nowenna do św. Józefa w środę po Mszy Świętej.

Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego dla dzieci i młodzieży w czwartek o 17.30   Wcześniej od 17.00 okazja do spowiedzi.

Spotkanie dla uczniów z klas VIII przed bierzmowaniem w środę o 19.00

Spotkanie duszpasterstwa mężczyzn w środę o 19.00

Krąg biblijny w czwartek o 20.00

Dzisiaj od godz. 18.00 zapraszamy na piknik parafialny  w ogrodzie za Domem Parafialnym.   Będzie kiełbasa z grilla, lody, ciasto, oranżada.  Dla dzieci dmuchańce oraz zabawy. Przy każdym stoisku będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na budowę naszego kościoła.

W naszym budującym się kościele jutro zakończą się prace związane z montażem okien. Koszt produkcji i montażu  okien plus innych drobnych prac, które zostały wykonane wyniósł 293 000 zł  Dziękuję za wszystkie składane ofiary na  budowę  kościoła. Budowę można cały czas materialnie  wspierać prze wpłaty na konto.  Za tydzień w niedzielę 25 czerwca Msze Święte odprawimy w kościele. Dlatego zapraszam w sobotę o 19.30 do pomocy w przeniesieniu krzeseł z kaplicy. Za tydzień w niedzielę powiem o dalszych etapach budowy planowanych na ten rok.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie ( 602 500 442 ) lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę katolicką oraz czasopisma dla dzieci.