Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 16 czerwca.

Z powodu rozpoczęcia wakacji od następnej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o 12.45 i 15.30

Msza Święta w tygodniu o 18.30

Msza Święta z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek o 8.00

Dzieci zapraszam do spowiedzi w środę i czwartek od 18.00 do 18.25

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 i w czwartek od 19.00 do 20.00                    ( ks. proboszcz spowiada w  środę, czwartek i sobotę, ks. Wikariusz w poniedziałek, wtorek i piątek ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w czerwcu po Mszy Świętej w czwartek i piątek. Litania do Serca Pana Jezusa jest również odmawiana przez cały czerwiec w środę o 18.00 przy kapliczce na ul. Słonecznej w Dąbrówce.

Nowenna do św. Józefa  po Mszy Świętej w środę.

Lektorów zapraszam na spotkanie w środę o 19.00

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII we wtorek o 19.00

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie ( 602 500 442 ) lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Rodziny z dziećmi zapraszam do wspólnego wyjazdu nad zalew w Radzynach k. Szamotuł – w niedzielę 30 czerwca w godzinach popołudniowych. Więcej informacji i zapisy u ks. Proboszcza.

Dziękuję wszystkim, którzy przed tygodniem uczestniczyli w naszym parafialnym pikniku. Dziękuję za przygotowanie pikniku. Zebraliśmy do „słoików” na budowę kościoła 7500 złotych.

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Gość – Historia oraz Mały Przewodnik i Mały Gość. Jest książeczka o ks. Abp A. Baraniaku ( 10 zł ).