Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 14 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 14  marca.

W sobotę o godz. 17.00 Ksiądz Arcybiskup Stanisław Gądecki odprawi Msze Świętą i poświęci kamień węgielny, który  po zakończeniu Mszy Świętej zostanie wmurowany w ścianę naszego kościoła. Z powodu obostrzeń w uroczystości weźmie udział niewielka grupa zaproszonych Parafian oraz osób bezpośrednio zaangażowanych w budowę. Uroczystość będzie transmitowana przez internet. Nie będzie w sobotę Mszy Świętej o godz. 18.30

Msza Święta codziennie ( z wyjątkiem soboty )  o godz. 18.30

Spowiedź codziennie ( z wyjątkiem soboty ) od godz. 18.00 do 18.25

Nie będzie przed Wielkanocą spowiedzi z udziałem księży z dekanatu. Dlatego proszę wcześniej korzystać ze spowiedzi.

Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00   W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

We wtorek o godz. 20.00 zapraszam na Nabożeństwo Słowa z katechezą wielkopostną. Na zakończenie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 17.30 – dla dzieci, 19.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15

W tygodniu spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas pierwszych szkoły średniej.    Spotkania odbędą się w kaplicy:

– Grupa A we wtorek o godz. 17.00

– Grupa B w środę o godz. 19.15

– Grupa C w czwartek o godz. 17.00

Podział na grupy jest podany w gablocie ogłoszeń.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik.

Jest do zakupu również Modlitewnik dla dorosłych ( cena 20 zł ).

Dziękuję radzie ekonomicznej za ufundowanie nowej tablicy ogłoszeń i Panu Robertowi za podłączenie oświetlenia w tablicy.