Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 14 maja

Msza święta codziennie o godz. 18.30    W poniedziałek i wtorek również o godz. 8.30

Nabożeństwo majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00   W niedzielę po mszy świętej o godz. 8.30

W najbliższą sobotę ( 13.00,  15.00 ) i niedzielę ( 11.30 ) kolejna grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii świętej. Proszę, aby dzieci przyszły na próby oraz do spowiedzi według wcześniej podanego  planu. W tym roku w naszej parafii do Pierwszej Komunii świętej przystępuję 162 dzieci.

Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek o godz. 19.00

Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Młodzież z Taize zaprasza na modlitwę w piątek o godz. 19.45

W zakrystii można się zapisywać na wyjazd na Lednicę ( 3 czerwca ) – koszt 40 złotych.

Biuro parafialne w poniedziałek zamknięte.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Polecam do czytania Gościa Niedzielnego oraz Przewodnik Katolicki.

Za tydzień w niedzielę od godz. 9.00 do 14.00 w ambulansie przy centrum handlowym w Dąbrówce będzie można oddać krew.