Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 14 kwietnia.

W środę młodzież z naszej parafii podczas Mszy Świętej o 18.00 przystąpi do sakramentu bierzmowania. Proszę, aby w czasie uroczystości na dole w kaplicy, byli tylko kandydaci do bierzmowania oraz rodzice. Spowiedź przed bierzmowaniem we wtorek o 19.00

Nie będzie w środę Mszy Świętej o 18.30   W pozostałe dni tygodnia Msza Święta o 18.30 oraz w środę o 9.00

Spowiedź codziennie ( z wyjątkiem środy ) od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00 ( ks. Proboszcz spowiada w poniedziałek, piątek i sobotę, ks. Wikariusz we wtorek i czwartek ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

W sobotę pięcioro dzieci z naszej parafii przystąpiło do Wczesnej Pierwszej Komunii Świętej.

Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o 19.00 w kaplicy.

Spotkania w tygodniu:

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Próba scholii w piątek o 19.30

– Próba chórku dla dzieci w sobotę o 10.00

– Duszpasterstwo Młodzieży w niedziele o 19.30

Przypominam o wakacyjnym wyjeździe ojców z synami. Więcej informacji w gablocie oraz na stornie parafii.

Dziękuję za złożoną daninę diecezjalną. Koperty są wyłożone w kaplicy.

Dziękuję Panom za skoszenie trawy wokół budynków parafialnych.

Intencje można zamawiać po Mszy w zakrystii, telefonicznie lub mailowo.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie ( 602 500 442 )lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam prasę katolicką.