Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13  marca.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Nowenna do św. Józefa w środę po Mszy Świętej o godz. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00 Podczas adoracji okazja do spowiedzi.

W okresie Wielkiego Postu:

– Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 17.30 dla dzieci i 19.00

– Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.20

W sobotę obchodzimy Uroczystość Świętego Józefa. Zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą o godz. 8.30

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w parafii rekolekcje wielkopostne.  Rekolekcje wygłosi ks. Dariusz Piasecki.

Zapraszamy na spotkania:

– Duszpasterstwo Młodzieży dzisiaj o godz. 19.30

– Krąg Biblijny w czwartek o godz. 20.00 w salce

– Próba scholii w piątek o godz. 20.00 w kaplicy

– Parafialny Zespół Caritas w przyszłą niedzielę o godz. 19.30

Przypominamy młodzieży, która przystąpi 5 kwietnia do sakramentu bierzmowania o dostarczeniu metryki chrztu oraz  zaświadczenia od katechety o uczestnictwie w katechezie szkolnej.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość. Jest również do nabycia specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony Ojcu Pio ( cena 10 złotych ).

Przypomina o możliwości zamawiania intencji mszalnych ( w zakrystii po Mszy Świętej, drogą e-mail lub telefonicznie ).

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie: 602 500 442  lub e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Prośba Ośrodka Pomocy Społecznej w Dopiewie:

Jeśli przyjąłeś lub chcesz przyjąć pod swój dach na teren gminy Dopiewo uchodźcę z Ukrainy zgłoś ten fakt do Ośrodka Pomocy Społecznej w Dopiewie ul. Konarzewska 12, tel. 61 814 80 20 – telefon czynny całą dobę. Zgłoszenia  mogą być pomocne do wsparcia działań pomocowych, koordynacyjnych np. oświatowych, lokalowych, pozyskiwania ofert pracy.