Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13 lutego.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13  lutego.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Nowenna do św. Józefa w intencji rodzin i małżeństw po Mszy Świętej w środę.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00 W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Dzisiaj w naszej parafii o godz. 14.00 rozpoczynają się katechezy przedmałżeńskie. Potrwają przez trzy kolejne niedziele.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Próba scholii w piątek o 20.00 w kaplicy.

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Za tydzień w niedzielę o godz. 19.30 spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Terminy spotkań dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej są podane na stronie internetowej parafii.

Jeśli są w parafii osoby dorosłe, które chcą się przygotować do przyjęcia sakramentu bierzmowania – prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszalnych ( po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo )

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie ( 602 500 442 ) lub e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny ( dzisiaj kolejna część Biblii Audio ), Mały Przewodnik i Mały Gość.

Przypominamy o organizowanej latem Pielgrzymce do Sanktuariów Węgier i Rumunii. Jeśli są osoby zdecydowane do udziału w Pielgrzymce – prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.