Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 13 grudnia.

Dziękuję wszystkim osobom, które w nocy z piątku na sobotę adorowały Najświętszy Sakrament.

Zapraszam w adwencie na roraty:

– od poniedziałku do piątku o godz. 6.30

– w sobotę o godz. 8.00

Msza Święta codziennie  o godz. 18.30

Spowiedź w najbliższym tygodniu:

– od wtorku do piątku od godz. 17.00 do 18.25  i  od 19.00 do 20.00

– w sobotę od godz. 17.00 do 18.25

Nie będzie przed Bożym Narodzeniem spowiedzi z udziałem księży z dekanatu.

Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku  w czasie spowiedzi od godz. 19.00 do 20.00

Dzisiaj można jeszcze przynieść artykuły spożywcze, środki czystości i przybory szkolne do paczek świątecznych.

Polecam nasz parafialny kalendarz.  Kalendarz jest cegiełką na budowę kościoła. Kalendarze są wyłożone na stoliku za krzesłami. Cena 10 złotych.

Po Mszy Świętej można nabywać opłatki na stół wigilijny ( dobrowolna ofiara ) oraz świece Caritas. Mała świeca 7 zł, duża świeca 16 zł    Pieniądze ze świec zostaną  przeznaczone na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

Opłatki i świece można nabywać również w sobotę od godz. 10.00 do 14.00 w kaplicy ( przy schodach na chór )

Ministranci i młodzież za tydzień w niedzielę będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Zapraszam do zamawiania intencji mszalnych na rok 2021

Prace przy budowanie kościoła zaplanowane na ten rok dobiegają końca. Dziękuję za ofiary na budowę i proszę cały czas pamiętać o finansowym wspieraniu budowy.