Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12 grudnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12  grudnia.

Zapraszamy na Roraty:

– od poniedziałku do piątku o godz. 6.30

– w sobotę o godz. 8.00

Codziennie również Msza Święta  o godz. 18.30

Nowenna do św. Józefa po zakończeniu Mszy Świętej w środę o godz. 18.30

Spowiedź od poniedziałku do soboty od godz. 17.30 do 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

Próba scholii w piątek o godz. 20.00

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza na spotkanie dzisiaj oraz za tydzień w niedzielę  o godz. 19.30

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I w środę o godz. 19.00

Przypominam, że do 19 grudnia mogą się zapisywać parafialne z Palędzia, którzy chcą przyjąć kolędę: proboszcz@dabrowkaparafia.pl lub sms: 602 500 442 Można się także zapisać po Mszy Świętej w zakrystii.  Więcej informacji o kolędzie na  stronie internetowej parafii.

Polecam prasę katolicką. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość. Jest również do zakupu książeczka  z modlitwami do św. Rocha ( cena 12 zł )

Intencje mszalne można zamawiać na cały Nowy Rok.

Dzisiaj po Mszy Świętej można nabyć opłatki ( dobrowolna ofiara na budowę kościoła ) oraz piękne kartki świąteczne ( dobrowolna ofiara na budowę kościoła ). Ofiara za dużą świece 18 zł, za małą świecę 8,50 zł. Dochód ze świec jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Opłatki i świece będzie również można nabyć w sobotę od godz. 10.00 do 13.00 w kaplicy.

Jeśli ktoś jeszcze chce włączyć się w pomoc świąteczną dla potrzebujących, to artykuły spożywcze, środki czystości i przybory szkolne można przynieść do jutra do godz. 19.00