Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 11 czerwca.

Procesja w oktawie Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku po Mszy Świętej o godz. 18.30

W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Msze Świętą o 18.30

W piątek nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o 20.00

Spotkanie Eucharystycznego Ruchu Młodych w sobotę o 10.00 Zapraszam dzieci.

Zbiórka dla wszystkich ministrantów w sobotę o 19.30

Spotkanie dla seniorów w czwartek o 11.00 w salce.

Za tydzień w niedzielę gościć będziemy w naszej parafii Siostry Albertynki z Opalenicy, które prowadzą przytulisko. Siostry opowiedzą nam o swojej pracy.  Po Mszy Świętej przed kaplicą przeprowadzą mały kiermasz na rzecz pomocy dla przytuliska.

Zapraszam na piknik parafialny za tydzień w niedzielę 18 czerwca w ogrodzie za Domem Parafialnym. Rozpoczynamy o godz. 18.00  Będzie grill, lody, ciasto, oranżada.  Dla dzieci zabawy, dmuchańce. Jeśli ktoś z parafian chce upiec ciasto – proszę o przekazanie takiej informacji.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie ( 602 500 442 ) lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam prasę katolicką oraz czasopisma dla dzieci.