Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 10 października.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 10  października.

W październiku zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca:

– od poniedziałku do soboty o godz. 18.00

– w niedzielę o godz. 8.00

Spowiedź:

– w poniedziałek i wtorek od godz. 17.45 do 18.00

– od środy do soboty od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Nowenna do św. Józefa w środę po Mszy Świętej.

W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Plan spotkań jest podany na stronie internetowej parafii.

Młodzież z klas II szkoły średniej, która wkrótce przystąpi do sakramentu bierzmowania zapraszamy na pierwszą próbę w środę o godz. 19.15

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Próba scholii piątek o godz. 20.15

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość.

Polecam również książeczkę z rozważaniami różańcowymi bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( 15 zł ).

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub mailowo ( proboszcz@dabrowkaparafia.pl ).

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Trwają prace związane z montażem dachu naszego kościoła.  Dziękuję za ofiary składane na budowę kościoła.  Proszę o dalsze wsparcie dla wymagającego dużego nakładu finansowego kolejnego etapu budowy naszego kościoła.

Stowarzyszenie Miłośników Dopiewca – Sami Swoi oraz Stowarzyszenie Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych zapraszają na III Marsz Pamięci, który odbędzie się 13 października w lasach Palędzko-Zakrzewskich. Początek o godz. 12.00     Szczegółowy program jest wywieszony w gablocie przed kaplicą.