Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 10 grudnia.

Zapraszamy w adwencie na roraty:

– od poniedziałku do piątku o 6.30

– w sobotę o 8.00

Codziennie  Msza Święta o 18.30

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

( ks. Proboszcz spowiada w czwartek i  piątek, ks. Wikariusz w poniedziałek, wtorek, środę  i sobotę  ).

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

W piątek o 21.00 zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową. Chcemy odmówić wszystkie części różańca i ofiarować naszą wspólną modlitwę w intencji dobrego, duchowego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia dla naszych parafian.

Zapraszam na spotkania grup duszpasterskich:

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Eucharystyczny Ruch Młodych  w piątek o 17.30

– Próba scholii w piątek o 19.30

– Chórek dziecięcy ma próbę w sobotę o 10.00

– Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.00

– Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.30

– Spotkanie Duszpasterstwa młodzieży w niedzielę o 19.30

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I odbędzie się we wtorek i środę o 19.00 ( młodzież wybiera jeden z terminów ).

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość. Jest również specjalne wydanie Gościa Niedzielnego ( 12 zł ).

Przypominam o zapisach na przyjęcie kolędy. Proszę, aby przez najbliższy tydzień zgłaszali się parafianie z Palędzia. Wystarczy zgłoszenie wysłać sms na telefon parafii ( 602 500 442 ) lub napisać maila. Można też włożyć kartkę z napisanym adresem do pudełka na regale z książkami. Więcej o kolędzie na stronie parafii w aktualnościach.

Parafialny Zespół Caritas rozprowadza  po Mszy Świętej świece wigilijne, które mają wspomóc Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Duża świeca jest po 20 zł, mała po 10 zł.  W kaplicy z tyłu na stojaku są wyłożone kartki na których znajdziemy listę produktów, które zbieramy do paczek dla potrzebujących. Produkty można przynosić jeszcze przez cały najbliższy tydzień.  Podczas rorat zbieramy  ofiarę, która zostanie przeznaczona na potrzeby naszego Parafialnego Caritasu.

Po Mszy Świętej w korytarzu przy schodach można nabywać za dobrowolną ofiarą opłatki na stół wigilijny.

W kaplicy są wyłożone kartki ( na parapetach nad kaloryferami ) z informacją o spowiedzi przed Świętami oraz z planem Mszy Świętych w okresie Bożego Narodzenia.  Informujemy, że spowiedź z udziałem kliku księży odbędzie się w środę 20 grudnia w godzinach: 9.00 – 10.30;  15.00 – 16.00; 16.30 – 17.30; 19.00 – 20.30