Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 1 stycznia.

W piątek obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte według porządku niedzielnego. Msza Święta o 18.30 w czwartek  zostanie odprawiona z uroczystości. Podczas każdej Mszy Świętej poświecenie kredy i kadzidła. Młodzież przed każdą Mszą Świętą będzie rozprowadzać za dobrowolną ofiarą  kredę i kadzidło. Po Mszy Świętej o 15.30 zapraszamy do wspólnego kolędowania prowadzonego przez scholę. W piątek nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Msza Święta codziennie o 18.30  We wtorek i czwartek również o 9.00

Spowiedź w tygodniu:

– od wtorku do soboty w godz. 18.00 – 18.25

– w czwartek od 8.30 do 9.00 oraz w czasie  adoracji od 19.15 do 20.00

W piątek z racji uroczystości nie będzie dodatkowej okazji do spowiedzi.

Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i różaniec w sobotę o godz. 8.00

Za tydzień w niedziele o godz. 8.00 modlitwa różańcowa.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek po zakończeniu Mszy Świętej   do 20.00

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek od 9.30

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie: 602 500 442 lub e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl   Są wolne intencje  od poniedziałku do czwartku w najbliższym tygodniu.

Polecamy świąteczne wydania Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.