Ogłoszenia duszpasterskie w Niedzielę Wielkanocną.

Przez cały najbliższy tydzień obchodzimy oktawę Wielkanocy.  Jutro w poniedziałek Msza Święta o 8.30, 10.00, 11.30, 12.45, 18.30

W pozostałe dni tygodnia o 18.30

Z racji oktawy w piątek nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Codziennie odprawiamy nowennę przed tym świętem. W poniedziałek nowenna o 8.15   Od wtorku do soboty o 18.15    W niedzielę o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

Spowiedź od środy do soboty w godz. 18.00 – 18.25 oraz w czwartek podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od 19.00 do 20.00

Spotkania w najbliższym tygodniu:

– Duszpasterstwo mężczyzn w środę o 19.00

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

W najbliższy piątek  – 14 kwietnia o godz. 18.00 – zostanie odprawiona w Katedrze Poznańskiej Msza Święta w intencji wszystkich parafii naszego dekanatu . Msze Świętą odprawi ks. bp Zdzisław Fortuniak, który w połowie marca wizytował naszą parafię oraz inne parafie dekanatu komornickiego. Ksiądz biskup serdecznie wszystkich zaprasza do wspólnej modlitwy w Katedrze. Szczególnie osoby zaangażowane we wspólnoty i grupy duszpasterskie.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie (602 500 442 ) lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę umawiać się telefonicznie lub mailowo.

W kaplicy są wyłożone koperty na daninę diecezjalną. Bóg zapłać za złożoną daninę.

Polecam świąteczne wydania Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.