Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 9 października.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 9  października.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Różaniec w październiku od poniedziałku do soboty o godz. 18.00  W niedzielę o godz. 8.00

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Spowiedź od środy do soboty od godz. 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00  W poniedziałek i wtorek nie będzie spowiedzi.

( ks. Proboszcz w tym tygodniu spowiada w środę, piątek i czwartek w czasie adoracji, ks. Wikariusz w czwartek i sobotę )

Młodzież z klas I zapraszamy w tym tygodniu na spotkanie przed bierzmowaniem. Proszę wybrać jeden termin spotkania:

– wtorek o godz. 19.15

– środa o godz. 19.15

Nowenna do św. Józefa po Mszy Świętej w środę.

Zapraszamy w najbliższym tygodniu na spotkania:

– Spotkanie duszpasterstwa mężczyzn w środę o godz. 19.00

– Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00 w salce

– Próba scholii w piątek o godz. 20.00 w kaplicy

– Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie: 602 500 442 lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl  Obecnie przyjmujemy intencję na listopad i grudzień oraz na nowy rok.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość.  Jest również specjalne wydanie Gościa Niedzielnego poświęcone tematowi Bożego Miłosierdzia oraz św. Siostrze Faustynie – cena 12 złotych.

Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę na Jasną Górę w sobotę 22 października. Cały czas można się zapisywać. Koszt wyjazdu 100 złotych. Pielgrzymka się odbędzie. Dlatego osoby, które się zapisały – prosimy o regulowanie należności.