Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 6 czerwca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 6  czerwca.

Z racji oktawy Bożego Ciała od poniedziałku do czwartku procesja eucharystyczna na zakończenie Mszy Świętej o godz. 18.30

W czwartek ( 10 czerwca ) w naszej parafii odbędzie się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja będzie trwała  od godz. 8.00 do 18.30 i od godz. 19.15 do 20.00   Zapraszam  wszystkich parafian do modlitwy.  Zachęcam również do zapisania się na konkretną godzinę adoracji. Pozwoli to mieć pewność, że cały  czas, ktoś będzie się modlił przed Najświętszym Sakramentem. Można się zapisywać dzisiaj po Mszy Świętej lub mailowo.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na Msze Świętą o godz. 18.30

W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania w najbliższym tygodniu zapraszam uczniów klas 8:

– grupa 1 we wtorek o godz. 19.30

– grupa 2 w środę o godz. 19.30

– grupa 3 w czwartek o godz. 20.15

Zapraszamy na spotkania w tygodniu:

– Rada Ekonomiczna w poniedziałek o godz. 19.30

– Krąg Biblijny w czwartek o godz. 20.00

– Duszpasterstwo Młodzieży w piątek o godz. 19.30

– Schola dorosłych w piątek o godz. 20.15

Transmisja Mszy Świętej o godz. 10.00 nie jest już transmitowana.

Polecam do zakupu Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub mailowo.