Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 29 stycznia.

Msza Święta w najbliższym tygodniu:

– w poniedziałek i środę o 9.00

– we wtorek o 18.30

Spowiedź w poniedziałek, wtorek i środę – 15 minut przed Mszą Świętą.

W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Msza Święta o godz. 10.00 i 18.30  Proszę na Msze Świętą przynieść świece.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w czwartek od 11.00

W piątek przypada Pierwszy Piątek miesiąca:

– Msza Święta o godz. 18.30

– spowiedź od 16.30 do 18.30 i od 19.00 do 19.30

– adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30

W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i modlitwa różańcowa.

Różaniec za tydzień w niedzielę o godz. 8.00

Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona na budowę kościoła. W minionym tygodniu zostały zamontowane pierwsze okna w naszym kościele.

Polecam Przewodnik Katolicki  ( z comiesięcznym modlitewnikiem ) i Gość Niedzielny ( dodatek o św. Janie Pawle II ) oraz czasopisma dla dzieci.

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorych na trąd. W związku z tym zachęcamy do nabycia książki o Ojcu Marianie Żelazku – misjonarzu, który przez wiele lat opiekował się chorymi na trąd w Indiach.  Książkę pt. „ Człowiek dla wszystkich”  można zakupić  na stoisku  po Mszy Świętej w cenie 12 złotych.