Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 25 września.

Dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować nowy kościół do odprawienia Mszy Świętych w ubiegłą niedzielę.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

( ks. Proboszcz w tym tygodniu spowiada w poniedziałek, środę, piątek od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  ks. Wikariusz we wtorek, czwartek i sobotę od 18.00 do 18.25

Nowenna do św. Józefa po Mszy Świętej w środę.

W tym tygodniu odbędą się w kaplicy spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Plan spotkań jest podany na stronie internetowej parafii ( Sakramenty – Pierwsza Komunia ).

Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i różaniec sobotę o godz. 8.00

Za tydzień w niedzielę różaniec o godz. 8.00

Zapraszamy w najbliższym tygodniu na spotkania:

– Rada Ekonomiczna w poniedziałek o godz. 19.30

– Parafialny Zespół Caritas w środę o 19.30

– Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00 w salce

– Próba scholii w piątek o godz. 20.00 w kaplicy.

Spotkanie duszpasterskie dla studentów i młodzieży pracującej w każdą niedzielę o godz. 19.30

Spotkanie dla rodziców przed chrztem dziecka w piątek o godz. 17.30 w kaplicy.

Osoby, które chcą uzupełnić zaległości w katechezie szkolnej z zakresu szkoły ponadpodstawowej – proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie: 602 500 442 lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl  Obecnie przyjmujemy intencję na październik, listopad i grudzień.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki ( z modlitewnikiem na październik ), Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość.

W sobotę 22 października planujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Koszt Pielgrzymki 100 zł od osoby. Zapraszamy do zapisów.