Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 25 kwietnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 25  kwietnia.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Nowenna do św. Józefa w środę po zakończeniu Mszy Świętej.

Msza Święta Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o godz. 8.00  Po Mszy Świętej odmówimy wspólnie różaniec oraz Litanię do NMP

Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca różaniec i Litania do NMP o godz. 8.00

W najbliższych dniach odbędą się spotkania dla rodziców dzieci, które mają przystąpić w maju do Pierwszej Komunii Świętej. Plan spotkań jest podany na stronie internetowej parafii ( sakramenty – Pierwsza Komunia ).

Zapraszamy nowe osoby do czytania Słowa Bożego podczas Mszy Świętej.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub drogą mailową.

Polecam Przewodnik Katolicki ( z modlitewnikiem ), Gość Niedzielny, Mały Przewodnik.

W kaplicy jest wyłożony kwartalnik Towarzystwa Przyjaciół Ojca Mariana Żelazka w Palędziu.

Nie ma obecnie stałych godzin otwarcia biura parafialnego. Proszę do biura parafialnego umawiać się telefonicznie lub przez e-mail.