Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 21 marca.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 21  marca.

Msza Święta codziennie  o godz. 18.30

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 10.00, 17.30 – dla dzieci, 19.00

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 16.15

Adoracja Najświętszego Sakramentu we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00

We wtorek o godz. 20.00 zapraszam na Nabożeństwo Słowa z katechezą wielkopostną. Na zakończenie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

W piątek od godz. 19.30 do 20.30 zapraszam na adorację prowadzoną przez młodzież.

Spowiedź w najbliższym tygodniu:

– codziennie od godz. 18.00 do 18.25

– we wtorek i czwartek podczas adoracji od godz. 19.00 do 20.00

– w piątek podczas adoracji od godz. 19.30 do 20.30

Nie będzie przed Wielkanocą spowiedzi z udziałem księży z dekanatu. Dlatego proszę wcześniej korzystać ze spowiedzi.

W czwartek obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy Świętej o godz. 18.30 modlić się będziemy za dzieci poczęte  oraz  ich rodziców.

Zaplanowane na najbliższy tydzień spotkania dla dzieci przed Pierwszą Komunią Świętą zostały odwołane.

Za tydzień obchodzimy w liturgii Niedzielę Palmową. Młodzież przygotuje gałązki palmowe do poświecenia w czasie Mszy Świętej. Palemki będą rozprowadzane za dobrowolną ofiarą przed kaplicą. Jak każdego roku prosimy parafian o przynoszenie bukszpanu.

Dziękuję za ofiary składane na budowę kościoła. Proszę o dalsze wsparcie dzieła budowy.    Przypominam o możliwości zamawiania intencji mszalnych.