Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 21 lutego.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Droga Krzyżowa w piątek o godz.: 10.00; 17.30 dla dzieci i 19.00

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 16.15   Kazania pasyjne głosić będzie ks. Tomasz Kurkowiak.

Adoracja Najświętszego Sakramentu  we wtorek i czwartek od godz. 19.00 do 20.00   W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

We wtorek o godz. 20.00  zapraszam na Nabożeństwo Słowa z katechezą wielkopostną. Na zakończenie możliwość przyjęcia Komunii Świętej.

Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam w najbliższym tygodniu na spotkanie do kaplicy. Na stronie internetowej parafii oraz w aplikacji  podany jest plan spotkań.

Chórek dziecięcy śpiewa na Mszy Świętej w niedzielę o godz. 11.30  Próba dla dzieci dwadzieścia minut wcześniej.

W środę zapraszam na kolejną edycję konferencji popularnonaukowej z cyklu Ewolucja a Stworzenie.  Temat środowej konferencji: CUDA A NAUKA. Początek o godz. 19.30 w formie online. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny i Mały Gość.

Na regale z książkami są wyłożone do zakupu modlitewniki dla dorosłych w cenie 20 złotych.

Dziękuje  za ofiary złożone  na budowę kościoła.

Zmarł śp. Bolesław Chojnacki z Palędzia. Msza Święta pogrzebowa w poniedziałek o godz. 11.00 w Dąbrówce. Pogrzeb o 12.00 na cmentarzu w Skórzewie.