Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 21 listopada.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 21  listopada.

Msza Święta w tygodniu o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Ostatni w tym roku różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach odmówimy w piątek o godz. 18.00  Wymienianki można składać do czwartku.

Nowenna do św. Józefa w środę po zakończeniu Mszy Świętej o godz. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy adwent.

Już dziś informujemy, że roraty będą od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 a w sobotę o godz. 8.00

Spotkania w tygodniu:

Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie młodzież dzisiaj o godz. 19.30

Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 20.00

Próba scholii w piątek o godz. 20.00 w kaplicy.

Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 9.00

Spotkanie Rady Duszpasterskiej za tydzień w niedzielę o godz. 19.30

Terminy spotkań w grupach dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII są podane na stronie internetowej parafii. Proszę, aby młodzież wybrała dogodny dla siebie termin i przyszła na wybrane spotkanie. Pierwszy termin, to najbliższy piątek o godz. 19.00

……………………………………………………………………………………

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszalnych. Przyjmujemy intencje na cały przyszły rok.

Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła.

Przed tygodniem przekazaliśmy informację na temat tegorocznej kolędy. Przypominamy, że parafianie z Dąbrówki zainteresowani przyjęciem kolędy mogą się zapisywać: proboszcz@dabrowkaparafia.pl lub sms: 602 500 442 Można się także zapisać po Mszy Świętej w zakrystii.  Więcej informacji o kolędzie na tytułowej stronie parafii i w ubiegłotygodniowych ogłoszeniach.

W czwartek odbył się pogrzeb śp. Piotra Domańskiego z Palędzia. Módlmy się w intencji zmarłego.