Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 20 listopada.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 20  listopada.

Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy adwent.

Msza Święta codziennie o 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 19.00 do 20.00

Spowiedź codziennie od 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od 19.00 do 20.00

( ks. Proboszcz spowiada w poniedziałek, środę, piątek, ks. Wikariusz we wtorek, czwartek i sobotę ).

Nowenna do św. Józefa w środę po zakończeniu Mszy Świętej.

Różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach w piątek o 18.00  Wymienianki proszę  składać do dzisiaj.

Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII odbędzie się w najbliższym tygodniu.  Proszę wybrać jeden z podanych terminów spotkania: wtorek o godz. 19.00 lub środa o godz. 19.00

Spotkania:

– Krąg biblijny w czwartek o 20.00

– Próba scholii w piątek o 20.00

– Zbiórka dla ministrantów w sobotę o 9.00

Sołtys i Rada Sołecka Dąbrówki zapraszają na spotkanie seniorów w najbliższy czwartek o godz. 11.00 do salki. Gościem  spotkania będzie fizjoterapeuta, który przekaże informacje jak reagować w różnych sytuacjach chorobowych naszego organizmu. Spotkanie jak zawsze przy kawie, herbacie i dobrym placku.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Komornikach organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w czasie majowego weekendu. Informacje: 514 400 828

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie: 602 500 442 lub mailowo: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Polecam prasę: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość.

Informacje na temat kolędy:

1. Kolęda odbędzie się w domach parafian, którzy wcześniej zaproszą księdza z wizytą duszpasterską do swojej rodziny.

2. Zaprosić księdza z wizytą duszpasterską można w następujący sposób:

– sms 602 500 442 ( telefon parafii ) lub e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

( w sms lub e-mailu podajemy miejscowość, numer domu lub mieszkania )

– można wrzucić karteczkę z nazwą miejscowości oraz numerem domu lub mieszkania do pudełka na regale z książkami

3. Harmonogram zgłoszeń:

Palędzie od 6 do 20 listopada

Dąbrówka od 21listopada do 4 grudnia

– Osiedle Leśna Polana w Dopiewcu od 5 do 11 grudnia

– od 11 do 20 grudnia dla wszystkich z parafii, którzy nie zrobili tego wcześniej

4. Po otrzymaniu zgłoszeń zostanie ustalony plan kolędy. Zostanie on opublikowany na stronie parafii jeszcze przed Bożym Narodzeniem.