Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 2 kwietnia.

Msza Święta w poniedziałek, wtorek i środę o 18.30

Spowiedź w poniedziałek, wtorek i środę w godzinach:

7.00 – 8.00;    10.00 – 11.30;     17.00 – 18.30;    19.00 – 20.00

Odwiedziny chorych z sakramentami świętym w czwartek od 9.00

We Wielki Piątek wierni, którzy ukończyli 14 rok życia są zobowiązani do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wierni, którzy ukończyli 18 rok życia, aż do rozpoczęcia 60 roku życia są zobowiązani do postu ścisłego. Post ścisły oprócz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych pozwala na jednorazowy posiłek do syta oraz na dwa skromne posiłki w ciągu dnia.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie (602 500 442 ) lub przez e-mail: proboszcz@dabrowkaparafia.pl

Do biura parafialnego proszę również umawiać się telefonicznie lub mailowo.

W kaplicy są wyłożone koperty na daninę diecezjalną. Bóg zapłać za złożoną daninę.

Polecam prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość.  Jest do nabycia również specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony relikwiom krzyża i korony cierniowej ( cena 14 zł )