Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 18 kwietnia.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 18  kwietnia.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00  W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Nowenna do św. Józefa w środę po zakończeniu Mszy Świętej.

W piątek obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika oraz głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Zaplanowane na najbliższy tydzień spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej zostały odwołane. Więcej informacji na temat Pierwszej Komunii Świętej na stronie internetowej parafii.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub drogą mailową.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik i Mały Gość.

Zakończyło się malowanie kaplicy. Koszt wszystkich prac z tym związanych przekroczył 10 000 złotych.

Dziękuję za ofiary składane na  utrzymanie parafii oraz  na budowę kościoła.  Jeszcze spłacamy ostatnie zaległości z ubiegłego roku związane z budową.  Zdecydowanie mniejsza ilość wiernych na Mszach Świętych z powodu przedłużających się obostrzeń przekłada się na wielkość ofiar składanych na budowę kościoła.  Według planu na ten rok, powinniśmy w kościele zamontować strop z drewna klejonego oraz położyć dach.  Obecnie trwają przygotowania do realizacji tego etapu. Koszt wszystkich prac w tym roku  będzie znacząco mniejszy, niż wydatki związane z pracami budowlanymi w ubiegłym roku. Dlatego jest nadzieja  na wykonanie tego etapu w drugiej połowie roku. Jednak wszystko zależy od naszej ofiarności. Ofiary na budowę kościoła można składać podczas składki w pierwsza niedzielę miesiąca lub cały czas do skarbony w kaplicy. Ofiary można również wpłacać  na konto lub zakupić cegiełkę na budowę kościoła na naszej stronie internetowej.