Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 16 maja.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 16  maja.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25

Nabożeństwo majowe:

–  od poniedziałku do soboty o godz. 18.15

– w  niedzielę o godz. 8.15

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

W czasie adoracji okazja do spowiedzi.

Krąg biblijny w czwartek o godz. 20.00

W najbliższym tygodniu odbędą się spotkania przygotowujące do sakramentu  bierzmowania dla uczniów z klas 8:

– grupa 1 we wtorek o godz. 19.15

– grupa 2 w środę o godz. 19.15

– grupa 3 w czwartek o godz. 17.15

W następnym tygodniu odbędą się spotkania dla uczniów klas 1

Wszystkie terminy spotkań w maju i czerwcu dla uczniów klas 8 i 1 są podane  na stronie parafii.

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii, telefonicznie lub drogą mailową.

Polecam Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik, Mały Gość.

W następną  niedzielę 23 maja przypada  Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.  W tym dniu ks. Proboszcz obchodzi jubileusz 25 rocznicy przyjęcia sakramentu święceń kapłańskich. Z tej okazji o godz. 12.45 ks. Proboszcz odprawi Msze Świętą – dziękując Panu Bogu z dar powołania kapłańskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Srebrny jubileusz Proboszcza jest  świętem  całej wspólnoty parafialnej. Dlatego po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie i poczęstunek na świeżym powietrzu.

Za tydzień w niedzielę 23 maja – nie będzie Mszy Świętej o godz. 15.30