Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12 września.

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę 12  września.

Msza Święta codziennie o godz. 18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

Spowiedź codziennie od godz. 18.00 do 18.25 oraz w czwartek od godz. 19.00 do 20.00

We wtorek 14 września obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszam na Msze Świętą o godz. 18.30

W środę po Mszy Świętej nowenna do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin naszej parafii.

W sobotę ostatnia w tym roku grupa dzieci  przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Spotkanie dla dzieci w środę o godz. 17.00 i spowiedź w piątek o godz. 17.00

Spotkanie dla młodzieży w  z klas II szkoły średniej w związku ze zbliżającym się bierzmowaniem w środę o godz. 19.15 w kaplicy.

Zapraszam na spotkania grup duszpasterskich i wspólnot:

– Spotkanie dla lektorów dzisiaj w niedzielę 12 września o godz. 19.30

– Krąg Biblijny w czwartek o godz. 20.00

– Chórek dziecięcy śpiewa na Mszy Świętej w niedzielę o godz. 11.30  Próba dla dzieci o godz. 11.10

Polecam do zakupu Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość i Mały Przewodnik. Jest jeszcze specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony kard. Stefanowi Wyszyńskiemu ( cena 10 złotych ).

Intencje mszalne można zamawiać po Mszy Świętej w zakrystii oraz telefonicznie lub mailowo ( proboszcz@dabrowkaparafia.pl ). W tej chwili przyjmujemy intencje mszalne do końca bieżącego roku.

Do biura parafialnego proszę się umawiać telefonicznie lub mailowo.

Dziękuję za ofiary na budowę kościoła.